آموزشگاه زبان آتریس

دوره آموزشی زبان انگلیسی ویژه کودکان ( 3 تا 7 سال ) شامل ۱۶ ترم می باشد که در آموزش این دوره مجموعه کتاب های Tiny Talk، مجموعه کتاب های Get Ready و کتاب Pockets 3 تدریس می شود.

مجموعه کتاب های Tiny Talk:

tiny talk english books

شاید بتوان مجموعه Tiny Talk را یکی از مقدماتی ترین آموزش های زبان انگلیسی دانست. این مجموعه با تصاویر جذاب و به شیوه ساده زبان انگلیسی را به همراه فایل صوتی به زبان آموزان خردسال 3 تا 7 سال آموزش می دهد. این مجوعه در سه سطح تنظیم شده است که هر سطح به دو بخش A و B تقسیم می شود هر کتاب شامل 10 درس است که به موضوعات ساده و روزمره می پردازد. والدین می توانند در کنار دانش آموز به تمرین و کمک به یادگیری بهتر این مجموعه بپردازند.همچنین در سطح یک این مجموعه یک کتاب الفبا ارائه شده تا زبان آموز ابتدا با حروف زبان انگلیسی آشنا شده و سپس به یادگیری دروس بپردازند.

مجموعه کتاب های Get Ready :

مجموعه Get Ready مجموعه ای دو سطحی است که برای آموزش زبان انگلیسی آمریکایی به کودکان به چاپ رسیده اند. این مجموعه برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان از شعر، آهنگ و همچنین شیوه های سرگرم کننده ای برای آموزش حروف، اعداد، دست خط، واژگان مقدماتی… بهره می برد.

کتاب Pockets 3 :

Pockets 3

کتاب Pockets سطح 3 مثل دو کتاب دیگر شامل مطالبی درباره مدرسه، سلامت، ساخت اسباب بازی، جامعه، مزرعه، لباس دیگران، رستوران، فکر کردن درباره اینکه برای تفریح کجا باید بروید و کوهنوردی صحبت می شود.

در تمام این سه سطح، آموزش گرامر، نوشتن و خواندن هم تدریس می شود که بعد از یاد گرفتن کلمات مختلف و با دانش کافی از گرامر، کودکان می توانند در سطح ابتدایی با اعتماد به نفس کامل صحبت کنند.

نوشتن دیدگاه